Dom z poddaszem…


Projekty domów z poddaszem umożliwiają wprowadzenie ciekawych rozwiązań. Oczywiście wymaga to zmian w projektach, które znajdziesz na stronie Homekoncept. Jednak mimo to jest to ciekawa alternatywa.

Można wybudować schody na zewnątrz, zamiast w środku. W ten sposób ma się dwa oddzielne piętra. Dzięki temu w projekcie domu z poddaszem mogą swobodnie mieszkać dwie rodziny np. rodzice i dziecko zakładające swoją rodzinę. Jednocześnie para młoda może czuć się swobodnie i np. zapraszać znajomych, a Ci będą wchodzić drugim wejściem nikomu nie wadząc.

Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem w projekcie domu z poddaszem, ponieważ w ten sposób można wybudować o wiele większy dom, ponieważ powierzchnia w nim nie będzie się marnować. Dodatkowo dwie rodziny będą mogły się wzajemnie wspierać, oraz będą czuły duży komfort dzięki zmianom wprowadzonym w projekcie domu z poddaszem, czyli uzupełnieniu domu o dodatkowe wejście.

Niektórzy powiedzą, że po co wprowadzać takie zmiany, przecież mogą wszyscy wchodzić jednym wejściem. Oczywiście, że tak. Jednak niektórzy będą czuli się lepiej mając jeszcze jedno dodatkowe wejście, warto zadbać o swój komfort…. więcej na www.e-domy.pl